Uitslag Droeshout Stadrun 14/07/18

Nog een reden waarom de Rode Duivels de finale moesten spelen, zodat er geen match was tijdens deze nochtans mooie loopwedstrijd šŸ™‚ Proficiat aan de deelnemers!

Plaats Naam Tijd Cat/podium
5 km- 109 aankomsten
9 Luc Verstrepen 18’20
17 Marina Steppe 21’07 dames 2
82 Georges Chiau 31’38
10 km- 47 aankomsten
17 Etienne Van Wesemael 47’58
16 km- 52 aankomsten
6 Bart De Smet 1’13’20
13 Jan De Veylder 1’21’05
14 Joris Van Belle 1’21’07
Halve marathon-41 aankomsten
14 Joris Van Den Einde 1’50’59

Uitslag Livinusrun 24/06/2018

Onze dames hebben het weer gedaan! Marina (6km), Kathleen (12km) en Liesbeth (31km) alledrie op het hoogste schavotje tijdens de Livinusrun. De mannelijke Spiridonners, of Spiridezen (volgens de omroeper) hebben op hun beurt uiteraard ook genoten van het mooie parcours!

Plaats Naam Tijd
31 km dames-51 aankomsten
1 Liesbeth De Sadeleer 2u23’57
31 km heren-106 aankomsten
19 Jan De Veylder 2u29’05
20 Joris Moens 2u29’08
26 Hedwig Schockaert 2u32’30
35

48

Alain Du Bois

Joris Van Belle

2u34’13

2u42’07

61 Jan Vyverman 2u49’47
18 km heren-70 aankomsten
9 Dirk De Gols 1u23’02
19 Joris Van Den Einde 1u27’42
12 km heren-72 aankomsten
4 Rudy Bruyninckx 51’06
7 Geert De Wever 56’16
12 km dames- 62 aankomsten
1 Kathleen Steenhaut 49’54
6 km-99 aankomsten
1 Marina Steppe 26’15

 

Uitslag Faluintjesjogging 4/06/18

Plaats Naam Tijd Cat/podium
5,2km – 241 aankomsten
10 Luc Verstrepen 21’00
12 Kathleen Steenhaut 21’44 dames 1
24 Geert De Wever 23’32
75 Chris Rottiers 28’48
11’8 km- 122 aankomsten
20 Yves De Gelder 54’08
59 Freddy Van Lancker 66’02
83 Soetkin Van Keymeulen 72’29 dames 14
16 km-97 aankomsten
3 Bart De Smet 65’06 heren: 3
9 Rudy Bruyninckx 68’48
10 Ivo De Ridder 68’49
15 Liesbeth De Sadeleer 70’52 dames: 1
26 Linda Coppens 75’16 dames: 3
32 Dirk De Gols 76’28
38 Alain Du Bois 78’15
39 Marina Steppe 79’54 dames: 5
51 Joris Van Belle 83’50
52 Jan De Veylder 83’52
53 Joris Moens 83’52
54 Jan Vyverman 83’57

Uitslag testmeeting 28/3

Reeks 1

Plaats Tijd Naam & voornaam
1 10’50 BarbĆ© Kim
2 10’53 De Smet Bart
3 10’57 Verstrepen Luc
4 11’07 De Feyter MichaĆ«l
5 11’15 De Ridder Ivo
6 11’26 Henderickx Jan
7 11’27 Vermaeren Patrick
8 11’27 Schockaert Hedwig
9 11’28 Bruyninckx Rudy
10 11’30 Praet Jean-Paul
11 11’34 Adam Benjamin
12 11’56 BecquĆ© Jozef
13 12’01 De Veylder Wim
14 12’03 Mattens Gunther
15 12’05 De Wever Geert
16 12’31 De Veylder Jan
17 13’05 Van Den Einde Joris

Reeks 2

Plaats Tijd Naam & voornaam
1 12’19 Du Bois Alain
2 12’43 De Gols Dirk
3 13’05 Troch Vincent
4 13’08 Van Hove Inge
5 13’18 Van Wesemael Etienne
6 13’31 Van Belle Joris
7 13’35 Vyverman Jan
8 13’38 Van Keymeulen Soetkin
9 13’42 Maes Albrecht
10 13’48 Beerens Filip
11 14’06 Goeminne Gerwin
12 14’19 Van Exaerde Thierry
13 14’28 Schollaert Norbert
14 15’07 Goeman Ann
15 16’52 Coppens Linda